Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 3:23  l  #9441
MSG feed-et néztem eddig, de baromira nem jön be. Bizonyos dolgokat nem is ismételnek meg (pl a Jackman kiállítás oka, vagy ez a túl sok ember sztori).

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 3:23  l  #9440

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 2:57  l  #9439
Regisztráltam a másik oldalra is, hátha megszűnik ez a fórum.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 2:54  l  #9438
Különösen hogy 3 alapvető PK emberünk ült a boxban... és még lesz egy percük a második elején is előnyben...
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#9437)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 2:50  l  #9437
Vicces állat a zebra, addig állítottak ki bennünket, amíg sikerült gólt lövetni a Rangerekkel.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 2:23  l  #9434
A játék eddigi képe alapján itt nem lesznek olyan izgalmak mint pár órája...
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#9432)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 2:22  l  #9433
Csóri Rangers még nem is tudja, hogy mi az egész meccsen képesek vagyunk ilyen iramot diktálni

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 1:00  l  #9429
Az új Dodgers tulajdonosi kör egyik kiemelt figurája. Remélem sokat szomorkodik majd a következő napokban:P
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#9427)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:53  l  #9428
Az nekem is tetszik :)

Molina tánca, mikor kiejtette Wacha a 3. embert is teli bázisnál, nem volt semmi
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#9426)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:50  l  #9427
Ahogy elnéztem, Magic Johnson nem a Cards-nak szurkolt
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:49  l  #9426
2-0, Greinke és Kershaw ellen. Ennél már csak ez a retrósított harmadik mezünk a nagyszerűbb, egy ideje tervezem:)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:39  l  #9423

Tegnap egyébként iszonyatosan felhúztam magam sokszor a home plate umpalán... Greinke mondjuk elég jó volt (igazából kurva jó:)), de rengeteg látványosan outot hívott strike-nak. Még szerencse, hogy annyira hülye volt (vagy legyünk pc-k, nagy zónát nézett), hogy a javunkra is sok baromságot benézett.

Ezen én is felbasztam az agyam. Greinke jobb alsó sarok felé menő labdáit sorra bemondta, míg Kelly magas strike-jait még véletlenül sem.
Lehet kár, hogy kinn van a pitch trax
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#9421)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:35  l  #9422
Nekem most maratoni sportszombat van, Este 6-kor kezdtem a Mizzou meccsel (egyetemi foci) 1/2 10-re lett vége. 10-kor Cards, de hogy belefér-e még "ma" egy élő Blues meccs is 2-kor, nem tudom.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:32  l  #9421
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:30  l  #9420
Igen:) Mondjuk 6 körülre már nem bírtam és be kellett feküdni az ágyba a laptoppal, és már-már kezdtem belebóbiskolni mikor Beltran eldöntötte:)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:25  l  #9418
Tegnap végig nézted a meccsez? Jó hosszú volt, a végét már csak összefoglalóban tudtam nézni
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:22  l  #9417
Kár volt az elején, hogy kihagytuk a triplával kezdő Carps lehetőséget.
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#9416)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:13  l  #9416
Az eredeti hozzászólás módosítva lett a felhasználó által!
  Wacha-Wacha viszont zseniális, vagy dominál, vagy megütik kicsit, de akkor is kikecmereg a szarból:)
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#9415)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.13. 0:10  l  #9415
  MLB

Azért értünk az izgalom teremtéshez, most Siegrist a két wild pitchel is tett róla, hogy ne unatkozzunk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.11. 8:54  l  #9414
Van egy olyan érzésem, hogy a Rangers egy darabig nem mászik ki a gödörből, szóval nem sok jóra számítok a szombati meccsen sem.

4.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#9413)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.11. 8:50  l  #9413
Nos, meglehetősen csúnya egy mélytorkos nyugati túrát fut eddig a Rangers, remélhetően szombaton jön az újabb felvonás

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.10. 19:49  l  #9412
CARDS:

Hát én mindig úgy izgulok a playoff meccseken, kész dráma mind. Kozma annál a mentális tompaságánál rám is a frászt hozta, én már beleláttam a Pedro HR-t és az egyenlítést is, mert életveszély volt a szériában a pali (aztán az utolsó out (K) róla a 9. inningben elég csúnya volt neki, Waino ott kegyetlenül meg...:)). De előtte volt egy inningen belül két extraklasszis védekezése Kozmának, szóval így utólag belefért. Egyébként ő az utolsó pár meccsen unsung hero volt szerintem.

Wainwright pedig egy egészen elképesztő klasszis, nincs senki a ligában akire lecserélném, ha egy mindent eldöntő meccsre készülnék.

BLUES:

Megnéztem a meccset, pörgős hajtós playoff hangulatú volt, még a lelátó is nagyon élt, pedig nem is volt telt ház (a Cards meccs miatt).

Talán nem nagyképűség azt mondani, hogy a csoport két legjobb csapata játszott. A Hawksnak egyértelműen, és nekünk is úgy érzem, hogy már nem kell mit bizonyítani az alapszakaszban. Felfejlődtünk arra a szintre, hogy most már a playoff alap, ott kell most már megmutatni, és az új lebonyolítás miatt elég valószínű hogy találkozunk velük a rájátszásban, az lesz az igazán nagy csata majd.

+ Halak nagyon jól védett ma is
+ Backesék sora végig nagyon jól meccselt Toews-ék ellen evenben, sőt talán még többet is veszélyeztettek
+ Schwartz és Taraszenko meccsről meccsre jobb, nagyon jó most ez a sor
+ Ahogy a vége felé Hitch elkezdte kicsit kreatívabbá tenni bizonyos sorokat, Sobotka játszott Morrow helyén, Schwartz és Oshie játszott a 4. sorban.

- Sokszor voltak buta helyezkedési hibák a védők részéről a középső harmadban, amit kihasználva pillanatok alatt kiugrottak a Hawks csatárai, sokkal jobban kell koncentrálni ellenük - Shattenkirk pl az elején jópárszor benézte a dolgokat - itt csak Halak miatt nem jártunk pórul
- Schwartz nem játszik emberelőnyben
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#9408)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.10. 15:52  l  #9411

Azt egész pontosan meg tudom neked mondani, hogy hogy repült el az ütő. Az arra korcsolyázó Sobotkára kiütött Crawford és ő sodorta ki a kezéből. Nem kellene csapkodnia vele.

Tévedtem, Backes elé tette ki az ütőt, mikor az a kapu hátamögé akart korizni, megtámadandó a védő korong felhozatalát. 1. harmad 5. perc hátra.
1.sor

Válasz Al hozzászólására (#9410)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.10. 15:45  l  #9410

Azért azt nem ártana megnézni, hogy vajon hogy repült el az a bot a bírói sípszó előtt eben az előnyötökben..
Na meg persze állj Te bele abba a lövésbe úgy mint a védő, megnézném mi lenne utána

... de fasza meccs volt, gratula a 2 pöttyhöz

A "sérülésről" meg azt nem mondtam egy szóval sem, hogy nem volt fájó, de az már színészi teljesítmény volt, ahogy buldácsolt, hogy a bírók lefújhassák. Minden esetre megjegyeztem, 11:57-nél történt, s 9 percnél már benn volt.

A gratulációt köszi, s nektek is jár, mert elég jó meccs kerekedett belőle.
1.sor

Válasz Kbit hozzászólására (#9409)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.10. 15:26  l  #9409

Aztán, a 2. harmadban az emberelőnyünk úgy indult, hogy egy nagy lövésnél, kilőttük Hjalmarssont. Aki esett kelt, a bírók pedig sérülés miatt, megállították a játékot, pedig ekkor már egy védőnél sem volt bot, szóval 5 a 2-re támadhattunk volna. Nagyon komoly sérülés volt egyébként, mert 2 perc múlva már a pályán volt a svéd. Én mondjuk simán bevezetném, a színészkedés elkerülésére, hogy aki miatt megállítják a játékot, az abban a harmadban már nem jöhet vissza. A lefújás után folytatódott az előnyünk, kijátszottuk Royra a figurát, akit a lövés pillanatában hátulról, jól combon vágott Toews. Ez sem ért semmi, sőt 40 mp-múlva ez a Toews egyenlített a tóloldalon, pedig neki ekkor a büntető padon illett volna ülni.
Itt is a mi PP gólunk gyönyörű volt, Backes belenyúlt a védő bombájába, míg ők ütöttek egy olyant, ahol Halak már védett, de a kipattanó visszakerült egy chicagoihoz, de ő eltörte, így átcsúszott keresztbe, többek között Halak alatt is. Ezt vakarta be Toews.

Na de mindegy, a lényeg, hogy nem hagytunk pontot az ellenlábasnak.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.10. 11:26  l  #9408
MLB

Nem tudom, én elég nyugodtan szemléltem a meccset. Amikor Freese odalépett, már sejtettem hogy HR lesz a vége. Elvégre Freese-t ezért tartjuk. Egész alapszakaszban pocsék, de a PO-ba ha kell, odateszi magát. Igazi versenyző típus. Bele is vert egy HR-t. 2-0 ide. Innentől nyugodtan néztem, ahogy Waino szépen sorban kidobja a Pittsburgieket.
Aztán a 7. inningben Kozma rámhozta a zizzt. Faszért nem ejtette ki Morneau-t a 2-esen, mikor volt vagy 3 méter előnye, helyette Byrdöt akarta az 1-esen. Nem jött össze. Aztán következett Alvarez, na mondom, ha üt egy homárt, és kiegyenlít vele, tökön szúrom magam. Nem ütött, csak egy single-t, így sikerült 1 pontot szerezniük. Aztán a 8-ban jött Adams. Ezt is úgy éreztem, hogy HR lesz. Mert ugye adva volt Melancon aki most van akkora arc, hogy megdobja neki az első gyorsot strike-ra. Adams meg nem egy türelmes, bele fog ütni, s ha labdát talál (amilyen bivaly erős), akkor nem is lehet más az eredmény, mint hazafutás. Ez is lett a koreográfia, amit a végén megfejeltek azzal, hogy Wainwright lehozta CG-re, a meccset.

NHL

Már kezdett megfogalmazódni bennem a sirám, hogy milyen szerencsétlenül alakultak a dolgaink, de aztán a happy end lett a vége, így már nem lesz sirám.

Mit is akartam írni? Szóval nehezen kezdődött számunkra a meccs, rengeteg korongot eladtunk a semlegesben, aztán csak védekeztünk, mert a Hawks jött mint a veszedelem. Szórványos ellentámadásainknak sem különösebben tudtam örülni, mert ilyenkor állandóan lefordultak, s emberelőnyben vezethették Halakra a pakkot. Szóval nehezen indult.
Aztán jött Tarasenko nagy gólja, s már kezdhetett volna az ember meggyogodni, de 1,5 perc múlva egyenlítettek. Megint kezdődött minden előlről. Azért a gólváltással annyit változott a játék képe, hogy többet támadtunk, nem adtunk már el korongot, s a kiugrásokra is figyeltünk.
A 2-ban maradt a játék ugyan ez. Lőttünk egy vasat is (azt hiszem Petro). Majd az 1. előnyből be is köszöntünk. Sajnos ezt még rövidebb idő alatt egyenlítették ki, mint az első gólunkat. Egész pontosan 29 mp alatt. Szintén PP-ből.
Utána nyílt sisakos küzdelem folyt, itt is, ott is helyzetekkel. Ez maradt a játék képe, az utolsó harmadra is. Hawksnak volt egy szólója, amit védett Halak, talán ennyi említésre méltó. Aztán a végén a Hawks betámadott, mi meg lefordultunk. 3 az 1-re szituban Steen nem passzolt, hanem ÁTLŐTTE a korongot Crawfordon. Ezzel nyertünk, mert már csak 21 mp volt hátra, ez alatt már nem tudtak egyenlíteni.

Azért a szerencsétlenségeinkről is pár szó (ez lenne a sirám).
Az 1. harmadban volt egy eset, mikkor már elég régóta a az ellen harmadában tanyáztunk és egy Crawford védésnél elrepült az ütője a sarokba a kapusnak. Erre megfogta egy Hawks játékos, és odavitte. Még Olczykék az NBC (mert hogy megint ez a trágya közvetítte) studiójában is kiosztottak volna két percet a Hawksnak, mivel nem lehet egy játékosnál 2 ütő. Persze nem volt 2 perc.
Aztán ott volt Tarasenko gólja, mely rohadt szép volt, jó nagy bomba a ficakba. Az egyenlítés pedig egy kis bisz-basz gól. Előnyben kijátszották a centerre, aki majdnem luftot ütött, így a bomba helyett a korong elcsalinkázott a szélre, ahonnan Kane betette Halak mellett.

1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#9407)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.10. 4:52  l  #9407
NLCS BABY!!!

Az az Adams HR annyira gyönyörű és megnyugtató volt a végén, elégedetten hátradőlve hanyatt is vágódtam a székkel együtt
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.08. 17:14  l  #9406

Hall of Famer

Válasz Al hozzászólására (#9405)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.08. 15:34  l  #9405

Ami viszont már ütközni fog, percre egy időben Blues-Hawks és a Cards NLDS döntő...

Akkor nincs mese, a Cards meccset nézem meg előbb, mert ott kisebb az esély, hogy bemondják a Blues meccset + nincs futó felirat, mint a hoki meccsen.

A múltkor, először néztem a Blues meccsét, s hogy meg ne tudjam a baseball eredményt, leragasztottam szigszalaggal a tévé alját
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#9404)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.08. 14:13  l  #9404
Wacha szenzációs! Tele vagyunk egyébként jobbnál jobb fiatal dobókkal:)

Waino vs Cole lesz ha minden igaz, mindkettő ellen szenvedett az adott ellenfél, úgyhogy várhatóan egy újabb klasszikus pitching duel lesz

Carp meg úgy néz ki hullámvölgyben van, már az utolsó alapszakasz meccsein kicsit rozsdás volt az ütővel, úgyhogy itt az ideje végre produkálnia valamit a mindent eldöntőn!

All-Star

Válasz Al hozzászólására (#9403)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.08. 7:02  l  #9403
off

MLB
Pokoli nehéz meccsen, Wacha óriási volt, így sikerült behúznunk a 4-et. Irány St. Louis a mindent eldöntő 5-re.

Gondolom ezen Wainwright kezd majd.
Carps meg a PO-ra nagyon elhagyata a formáját, mint ahogy Adams is. Craig visszatérhetne már.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.07. 19:43  l  #9402
Egyébként a gólja előtt én is pont Reaves-en gondolkodtam, pontosabban azon, hogy Morrow nagyon jól volt a két meccsen, és hogy így nem tudom mikor fog először szóhoz jutni Paajarvi, és ha úgy nézem még minden szimpátia meg stb. ellenére Reaves a legrosszabb képességű játékosunk (bár sokkal ügyesebb mint egy átlag verekedő), és hogy majd talán akkor a helyén, és akkor Sobotka megcsinálta a helyzetet a palánknál és Reaves kipókhálózta...:)

Összességében. 2 meccs, 2 győzelem. 11 gól, 10 gólszerzővel !!!! mindkét meccsünkön lecseréltettük a kezdő kapust. Azért ez nem semmi.

Azt nézem, hogy mennyi finnyás drukker van kint, mondván oké, de mindez a Preds meg a Florida ellen volt bla bla. Persze nyilván ez igaz, és sokkal jobban nézne ez ki a Kings-Hawks duó ellen mondjuk, na de kiakadok ezeken... a gyengébb képességű csapatokat is meg kell verni, nehogy már rossz szájíz legyen emiatt, vicc... (amellett hogy nyilván van mit kritizálni a két meccsen is, de ez más tészta)